Gepersonaliseerd leren en formatieplanning
Doelgroep: VO
KunsKapsSkolan, Flexrooster, Delta, Agora, Het Nieuwe Leren en nog anderen, veel scholen zijn bezig met een nieuwe inrichting van het onderwijs, zodanig dat deze beter aansluit op de individuele behoefte van leerlingen. Met als doel dat leerlingen eigenaar zijn van hun eigen individuele leerproces en dat de docenten dat proces ondersteunen.
Dit heeft gevolgen voor verschillende aspecten van de formatieplanning, les- en taaktoedeling, zoals de lessentabel, het taakbeleid, de professionalisering, de secties, de teams en de bekwaamheden.
In deze presentatie werken we met scenario's om de consequenties van nieuw beleid door te rekenen en vervolgens aan te passen.
We kijken daarbij steeds met een schuin oog naar het budget als randvoorwaarde. De mogelijkheden van scenario's zijn het afgelopen jaar toegenomen zodat u er nog effectiever mee kunt werken.